Στην Πάτρα τα γαιδούρια δεν κάνουν διακρίσεις, όσο γάιδαρος μπορεί να γίνει ο ιδιώτης τόσο και περισσότερο μπορεί να γίνει και το γαιδούρι του κράτους...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1x7tWeqC5nrHhQPQgBHoyKtu0gYm6JreLSJtOPLznHdDzL6CvPF38L2caeGyXikopPWW35jm12fxHr8MoF5Nidozw6mrh-nfFNZOTbRQCLH4zSl4_6hVFAe6-bEqeSZu3MKpjgpzjGQc/s320/2012-01-09+13.29.28.jpg) |
Το φορτηγάκι του super market Κρόνος σταθμευμένο στο πεζοδρόμιο |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOqTWjGIi8AeVqNtHU2d6yGusMZ-fX2_8B6Hm6jgmUmvN5m9RtCLFnBpNfDG08VpCKp8biUjtNazr2nQvK9zhRFF3xdXwPPsyijTHjG9QCAZcxfI3YCpX8LOwNRZrstzy3mC9lddyAKMA/s320/2012-01-09+13.29.10.jpg) |
Συγχαρητήρια επειδή μετακίνησαν και επανατοποθέτησαν τα προστατευτικά κάγκελα που ήταν διακοσμητικά και τώρα μπορεί να σταθμεύει παράνομα πάνω στο πεζοδρόμιο. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCIHnT4Q78LQoVkXm98Dw772sxIpwNZo-kgku5goCXYBLpQWF0dKTnrNzru1lx441kLu4e8vXOtX7TsStcXGVgUgkfqbBgYWu3VOq1Xbuh-HROYCzRhloofaUA2MaEFBrLipUZXat24m4/s320/2012-01-09+13.24.13.jpg) |
Κρατική υπηρεσία, κρατικές πινακίδες, κρατική γαιδουριά και ατιμωρισία... |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZUU5-vh2A6trAuaIPFXV4JWDZpHqv2PzrXPbIHxtySldNummqT2YOG_RLNuU6dLmzCB_feDWW8y8RP_3otcJYk27PIJ_JL7KKb98MXOycOXK0pX4D1scl2N97RZYw-DktOntVclb6ftw/s320/2012-01-09+13.24.33.jpg) |
καμία ένδειξη σε ποιά υπηρεσία ανήκει ο γάιδαρος όμως... |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkKDKj_DB7YwjAc8uWQf-8Jpk9FlUEyT0LK-9hGuUcRm2ZbiZTO7e1XBMjAk3Yhzm9tT8J6kZI_EsS3GUS8D_k2RuuZG-z_iI0zeQvXZG36Tgu9MSi_rjASNeL2SjiD2D7yq-jCqm-aHo/s320/2012-01-09+13.28.04.jpg) |
Η ΔΕΗ σκέφτηκε εγώ γιατί να μην παρανομήσω αφού το κάνουν οι άλλοι; Μάγκας της ΔΕΗ πάνω στο πεζοδρόμιο επειδή στο δρόμο απαγορεύεται η στάση και η στάθμευση.. |
Συγχαρητήρια στα κρατικά και ιδιωτικά γαιδούρια που ομορφαίνουν την πόλη και μας διευκολύνουν στις μετακινήσεις μας ως πεζοί στα πεζοδρόμια..
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου